Rüyada İngilizce Konuşmak (İngilizcede Level Atlamak)

ingilizce rüya görmek, rüyada ingilizce konuşmak

Rüyada İngilizce Konuşmak, ingilizce rüya görmek zamanınızın çoğunu ingilizceye ayırdığınız zamanlarda başınıza gelebilecek olaydır. Farzedelim bir ingilizce kursuna gidiyorsunuz ve 6. ya da 7. ayınızda artık ingilizce ile okadar haşır neşir oldunuzki gece uyuduğunuzda bir anda bu durum ile karşılaşabilir şaşkınlıkla uyanabilirsiniz. Yada yurt dışına çıkmış iseniz devamlı günlük hayatınızda ingilizce kullanıyorsanız rüyanızı ingilizce görebilirsiniz.

Bu durum genellikle intermediate seviyesine geçenlerde sıkça görülmektedir. Sevindirici bir durumdur. Hatta hafta boyu bu durumu anlatır durursunuz. Artık ingilizceyi öğrenmeye başlıyorsunuz anlamına gelir. Bu durum ingilizcede level atlamak anlamına da gelebilir.

Bir ingilizce kursunda bir öğretmenin, ingilizce çalışmaktan artık gına gelmiş öğrencinin “Yahu kaç aydır ingilizce çalışıyorum çat pat konuşmayada başladım acaba öğrendimmi bu ingilizceyi” diyen öğrenciye. “Eğer bir gece uyuduğunda rüyanı ingilizce görebilirsen bu ingilizceyi öğrenmişssindir.” dediğini duydum.

Aranızda rüyasını ingilizce gören varsa lütfen yorum yapsın.

Merhaba İngilizce Tabu Hakkında Bilgi Almak istiyorum. Nasıl Satın Alabilirim?
Powered by